Sprzątanie

infolinia

801 3 ASPEN

801 327 736

ofirmie
Powiadom (Lodołamacz 2016 - I miejsce w kategorii Otwarty Rynek Pracy) - www Aspen, sprzątanie, żywienie i ochrona Drukuj (Lodołamacz 2016 - I miejsce w kategorii Otwarty Rynek Pracy) - www Aspen, sprzątanie, żywienie i ochrona

21 wrzesień 2016

Lodołamacz 2016 - I miejsce w kategorii Otwarty Rynek Pracy

Aspen Serwis spółka należąca do Grupy Aspen zdobyła I miejsce XI Edycji Konkursu Lodołamacze 2016, w kategorii Otwarty Rynek Pracy woj. małopolsko-świętokrzyskiego.
Jako uzasadnienie Kapituła zwróciła szczególną uwagę na fakt, że pracodawca zatrudnia 100% osób niepełnosprawnych, w tym ponad 75% to osoby niepełnosprawne, które posiadają znaczny stopień niepełnosprawności lub umiarkowany z tzw. schorzeniem specjalnym. Spółka stale się rozwija i wzrasta poziom liczby zatrudnionych. W 2015 r. zatrudnionych zostało 86 nowych pracowników. Z uwagi na tak zaawansowane choroby, kadra kierownicza jest wysoce wyspecjalizowana. Osoby bezpośrednio nadzorujące prace osób niepełnosprawnych przygotowane są poprzez szkolenia, konsultacje, przez instytucje wspierające osoby niepełnosprawne w aktywizacji. Aspen Serwis umożliwia pracę osobom najbardziej wykluczonym z rynku pracy, z uwagi na swój stan zdrowia. Firma poza stanowiskami osób sprzątających zatrudnia trzy osoby niepełnosprawne w kierownictwie i administracji firmy. W imieniu Zarządu i Kierownictwa Firmy dziękujemy wszystkim naszym Współpracownikom, za zaangażowanie i współpracę przy zatrudnianiu i tworzeniu nowych miejsc pracy dla Osób Niepełnosprawnych w ramach Grupy Kapitałowej. Wszystkim naszym Pracownikom Niepełnosprawnym dziękujemy za zaangażowanie we współpracę i za to, że wybraliście nas na swojego Pracodawcę.

Certyfikat lodołamacze    Lodołamacze zdj 3     Lodołamacze zdj 1

http://www.dziennikpolski24.pl/region/kronika-krakowska/a/statuetki-lodolamaczy-wreczone-zdjecia,10619540/

http://www.lodolamacze.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1922&Itemid=227

Przygotowała: Ewa Szuba – dyrektor ds. Zasobów Ludzkich